Blince 1950rpm OMM 12.5 20cc 32cc 40cc 50cc Hydraulische Visnet Dumper Micro Motor

Blince 1950rpm OMM 12.5 20cc 32cc 40cc 50cc Hydraulische Visnet Dumper Micro Motor

De motor uit de OMM-serie is van het kleine volume, het economische type, dat is ontworpen met een asdistributiestroom, die het ontwerp van de Gerotor-versnellingsset aanpast en een compact volume, hoog vermogen en een laag gewicht biedt.

STUUR NU ONDERZOEK
NEEM CONTACT OP
Telefoon:
+8613560881920
Telefoon:
+8613560881920
Stuur uw aanvraag
Blince
hydraulisch

Karakteristieke kenmerken:

1. Geavanceerde productieapparatuur voor de Gerotor-versnellingsset, die een klein volume, een hoog rendement en een lange levensduur biedt. 

2.Shaft-afdichting kan hoge druk van de motor dragen, waarvan parallel of in serie kan worden gebruikt. 

3. Geavanceerd constructieontwerp, hoog vermogen en laag gewicht.

ModelOMM-8OMM-12.5OMM-20OMM-32OMM-40OMM-50
Geometrische verplaatsing (cm²/omw.)8.212.919.931.639.850.3
Max.snelheid (tpm)(vervolg)195015501000630500400
Max.koppel (N*m)(vervolg)111625404546
Max. vermogen (kw) (vervolg)1.82.42.42.42.21.8
Max.drukverlies (MPa)(vervolg)1010101097
Max.stroom (L/min)(vervolg)162020202020
Max.inlaatdruk (MPa)(vervolg)                               17,5
Netto gewicht / kg)1.922.12.22.32.4
*Nominaal toerental en nominaal koppel: uitgangswaarde van toerental en koppel onder nominale stroom en nominale druk; 

*Continue druk: Max.value van werkende motor onophoudelijk; 

*Intermitterende druk: Max. waarde van werkende motor in 6 seconden per minuut; 

*Piekdruk: Max.waarde van werkende motor in 0,6 seconde per minuut.

Neem bij vragen contact op met onze klantenservice. Tijdens het aankoopproces kunnen wij aan al uw wensen voldoen. 

Kijk voor hydraulische apparatuur naar: Blinceik


cycloïde type: BMM OMM 20 Hydraulische visnettransporteur OMM 20cc OMM32cc micromotor 10 Mpa wiel flens marinier
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.

Stuur uw aanvraag