Blince 1950RPM Omm 12.5 20CC 32CC 40CC 50CC Hydraulinen Kalastus Nettorin Mikromoottori

Blince 1950RPM Omm 12.5 20CC 32CC 40CC 50CC Hydraulinen Kalastus Nettorin Mikromoottori

OMM sarjan moottori on pieni tilavuus, taloudellinen tyyppi, joka on suunniteltu akselin jakelu virtaus, joka mukauttaa Gerotor tavaihdesarjaan suunnittelu ja tarjota kompakti tilavuus, korkea teho ja pieni paino.

LÄHETÄ KYSYMYS NYT
OTA MEIHIN YHTEYTTÄ
Puhelin:
+8613560881920
Sähköposti:
sales@blince.com
Puhelin:
+8613560881920
Lähetä kyselysi
Kolkko
Hydraulinen

Ominaispiirteet:

Käsittele Gerotor-vaihteiston valmistuslaitteet, jotka tarjoavat pieniä määriä, tehokkuutta ja pitkäaikaista elämää. 

2.Shaftin tiiviste voi olla korkea paine moottoria, jonka avulla voidaan käyttää rinnakkain tai sarjassa. 

3. Kuvattu rakennussuunnittelu, suuri teho ja pieni paino.

MalliOmm-8OMM-12.5OMM-20OMM-32OMM-40OMM-50
Geometrinen siirtymä (cm² / rev.)8.212.919,931.639.850.3
Max.Speed ​​(RPM) (CONT.)195015501000630500400
Max.Torque (n * m) (jatkoa)111625404546
Max.output (kW) (CONT.)1.82.42.42.42.21.8
Max.Pressure Drop (MPA) (CONT.)1010101097
Max.flow (L / min) (jatkoa)162020202020
Max.Inlet paine (MPa) (CONT.)                               17.5
Nettopaino (kg)1.922.12.22.32,4
* Nimellisnopeus ja nimellismomentti: tuotannon arvo kierrosnopeuden ja vääntömomentin mukaisesti mitoitettu virtauksen ja arvioivat paine; 

* Jatkuva paine: Max.value toiminta yhtämittaisesti; 

* Ajoittainen: max. arvo käyttömoottorin 6 sekuntia per minuutti; 

* Peak paine: Max.value toimimaan moottorin 0,6 sekunti per minuutti.

Jos sinulla on kysyttävää, ota yhteyttä asiakaspalveluumme. Ostoprosessin aikana, voimme täyttää kaikki tarpeet. 

Hydrauliset laitteet, ota etsiä Blince!


IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.